www.metallinnuoret.fi >  Varsinais-Suomi ja Satakunta

Varsinais-Suomi ja Satakunta

Löydät oikealla olevasta tapahtumakalenterista sekä alueelliset että valtakunnalliset tapahtumat.


Tapahtumakalenteri

« huhti 2017 »
13 27 28 29 30 31 1 2
14 3 4 5 6 7 8 9
15 10 11 12 13 14 15 16
16 17 18 19 20 21 22 23
17 24 25 26 27 28 29 30
18 1 2 3 4 5 6 7

 

Yhteystiedot

Varsinais-Suomi - Satakunta alueen nuorisojaosto:


Alanko Annika LAPPI 299 
tyosuojeluvaltuutettu.lappi@pintos.fi
0503031281

Kelsey Miia UUSIKAUPUNKI 268
trippimatkailija@hotmail.com 
0401893590 

Ahokangas Petri LOHIKKO 318
petri.ah@gmail.com
0503064541

Koivuluoma Tomi PORI  092
koivuluoma.tomi@luukku.com

Kontti Kalle PORI  122
kkontti@netti.fi

Koski Miika TURKU 001
miika.koski@gmail.com

Lempinen Veli KOKEMÄKI 312
velilempi@hotmail.com

Leppälahti Vesa PERNIÖ  180
vleppa2@hotmail.com

Leppäniemi Pasi VANHA-ULVILA 006
ao6.pasileppaniemi@gmail.com

Moglia Marco KAUTTUA 193
maafa.moglia@gmail.com

Mäkirinne Johanna UUSIKAUPUNKI  268
johanna.makirinne@gmail.com

Oksanen Henna RAUMA 376
hvainio@yahoo.fi

Ollikainen Joe UUSIKAUPUNKI  036
jollikainen@rocketmail.com

Ström Rickard NIVELAX  054
stromrickard89@hotmail.com

Wahlroos Jennika EURA 273
j3nsk4-90@hotmail.com

Valmunen Henri UUSIKAUPUNKI  268
henrivalmunen@gmail.com

Virtanen Jari-Pekka PORI  294
jari-pekka.virtanen@ocf.fi

Vuori Tomi LAITILA  365
astral342@hotmail.com

Aalto Laura TURKU  049
laura.aalto3@gmail.com

Virtanen Tuukka TURKU  049
tuukka.virtanen.tv@gmail.com